Latest

latest

Samsung Galaxy Note 2Samsung geçtiğimiz yıl ilk Galaxy Note'u duyurduğunda modelin böyle bir başarı yakalayacağını kimse tahmin etmiyordu. Büyük ekranı, uzun pil ömrü ve güçlü donanımı sayesinde tüm dünyada hatırı sayılır bir başarı elde eden cihaz, ülkemizde de oldukça ilgi görmüştü.

Cihaz bu kadar çok ilgi görünce gelecek olan ikinci sürümü de merakla beklenmeye başlandı. Galaxy Note 2'nin yılın üçüncü çeyreği sona ermeden duyurulması bekleniyor. Cihaz gelmeden bilgileri gelmeye başladı ve son gelen bilgi ise işlemcisi hakkında oldu. GLBenchmark sitesinde yer alan bilgilere göre telefon GT-N7100 model numarasına sahip olacak. İlk Galaxy Note'un N7000 olarak adlandırılmış olması bu bilginin doğruluğunu kanıtlıyor.

5.5 inç, kalınlığı 0.4mm'ye kadar inebilen, esnek, oldukça hafif yeni nesil Youm adlı AMOLED ekranın eşlik edeceği ikinci nesil Galaxy Note telefonu, daha uzun, daha dar tasarlanacak. Yani ekran büyümüş olsa da kullanılabilirliği arttırılmış olacak. Ayrıca orijinal modelden daha büyük bir pilin kullanılması bekleniyor.
Don't Miss
© all rights reserved
made with by Serkan Kaplan