Latest

latest

İstanbul 2012 AUTO SHOW

ALFA ROMEO


 İtalyan marka Alfa Romeo İstanbul Auto Show Fuarı'nda Giulietta ve MiTomodellerinin dışında 4C GTA adını taşıyan süper kompakt cupe konseptiyle boy gösterecek.
200 HP güce sahip 1,8 lt motoru ve TCT otomatik vitese sahip, radikal tasarımlı ve karbon fiber gövdeli Alfa Romeo coupe konsepti yepyeni modellerin gösterişli bir habercisi olması bakımından büyük bir görev üstleniyor.Alfa Romeo 4C GTA 850 kg'dan az toplam ağırlığı, orta konumlu motoru ve arkadan itişli yapısıyla gerçek asfalt canavarı hakkında önemli ipuçları sunuyor. 4C GTA 0-100 km/s hızlanmasına 5 saniyenin altında tamamlarken , maksimum hızı 250 km/s.

Audi


Alman premium marka Audi fuarda 12. salonda yer alıyor.Toplam 1575 m2'lik bir alanda boy gösteriyor.Audi fuarda model yelpazesine yeni eklenen A3 modelinin dışında Q5 modelinin yenilenmiş halini ve S ilke RS ailesinin S5, RS5 ve TTS modellerini sergileyecek.Fuarda markanın yıldızı e-tron ailesinin küçük üyesi ve şehir içinde sıfır emisyon değerine sahip A1 e-tron oldu.
Sıfır emisyon Audi A1 e-tron  Audi'nin Plug-in üniteli elektirkli A1 e-tron 12 kWh lityum iyon güç ünitesi ile 50 km'den fazla bir menzile sahip.Elektrik enerjisinin bitmesi halinde kompakt içten yanmalı motor bataryayı tekrar şarj ediyor.A1 e-tron 130 km/s maksimum hıza sahip.

Hiç yorum yok

Don't Miss
© all rights reserved
made with by Serkan Kaplan