Latest

latest

Apple iPhone 6 Daha Büyük Ekranlı Olacak

Bu sene bütün gözler Apple'ın üzerinde, bunun sebebi ise Apple'ın yaptığı açıklamalarda '2014 bizim için çok iyi geçecek' demeleri.

Apple'ın bu seneki amiral telefonu olması beklenen iPhone 6 ise diğer modellerden tasarım ve işletim sistemi olarak çok farklı olacak. Daha büyük ekran ile gelmesi beklenen iPhone 6'nın ortalama 4.5 veya 5.0 inç olması bekleniyor. Apple bu zamana kadar büyük ekranlı telefon çıkarmaktan kaçınıyordu. Ama şimdiki piyasa ise bu bakış açısını yerlebir ediyor. 

Apple'ın rakipleri durmadan büyük ekranlı telefonlar üretmeye devam ediyorlar ve satışlarıda gayet iyi. Bu büyük ekranlı telefonlar özellik olarak belki iPhone'lardan daha kötü olabilir ama insanlar ekranların büyüklüğüne önem vermeye başladı.

iPhone 6 sadece ekran olarak yenilenmeyecek, tasarım olarak da daha yeni bir tasarıma geçilmesi bekleniyor. Bu sene çıkan iPad Air, Apple'ın gelecek tasarımları hakkında bize bir yol gösterebilir. 

iPhone 6 işletim sistemi olarak da yeni bir işletim sistemi kullanacak. iOS 8 Jailbreak isminde yayınlanacak olan yeni işletim sistemi iOS 7'den pek farklı olmayacak ama özellik kullanım olarak daha rahat bi kullanıma sahip olması bekleniyor. 

Birde Apple'dan bu sene akıllı saat çıkarması bekleniyor.Hiç yorum yok

Don't Miss
© all rights reserved
made with by Serkan Kaplan